Linux

Instalace

Instalujeme Linux dle požadavků a přání zákazníka. K dispozici máme nejnovější a aktualizované distribuce Fedora, Mandrake, Gentoo nebo Debian, ale jsme schopni vytvořit instalaci vlastní, například bezdiskové stanice pro iCafe.

Správa a dohled

O nainstalovaný Linux také pečujeme - aktualizujeme, konfigurujeme a spravujeme - a to i vzdáleně. Také můžeme dohlížet na Vaše důležité servery, zda-li poskytují požadované služby, a dle potřeby problém vyřešit nebo Vás automaticky informovat na e-mail, pager či mobilní telefon. To vše non-stop.

Dodávky na klíč

Stačí nám sdělit Vaše požadavky a my navrhneme a dodáme řešení, tedy vyzkoušený a spolehlivý počítač v odpovídající hardwarové konfiguraci s nainstalovaným a nastaveným systémem.

Připojení na Internet

Jsme schopni navrhnout a zrealizovat připojení počítače nebo celé sítě k Internetu pevnou linkou, bezdrátově, vytáčenou linkou (modem či ISDN) nebo ADSL. Přístup k Internetu lze měřit a omezovat, takže máte naprostou kontrolu nad tím, kdo, kdy a jak rychle může na Internet, kolik dat již přenesl či jak dlouho byl připojen. Samozřejmostí je zabezpečení Vaší sítě proti útoku z Internetu.

Podpora

Potřebujete jen poradit? Klidně nás kontaktujte na naší e-mailové adrese linux@atack.cz

© 2004-2012 ATACK